Мулард

Мулард

 Качка Мулард є гібридом виведеним у Франції в результаті схрещування пекінських качок і качок мускусної породи. Це скоростиглий гібрид, у якого є лише один недолік-неможливість розмноження. Для муларда характерна чорна пляма на голові.

Продуктивність

 Гібрид має дуже високі показники продуктивності. За перші 3 місяці птах набирає ваги від 3,5 до 4 кг. До 4 місяців качки важать близько 6 кг. Жир у мулардів становить лише 3% загальної ваги, що є мінімальним показником для всіх качок. Також качку вирощують для отримання делікатесу фуа-гра. Вага жирної та смачної печінки з качки досягає 500 грам.

 

Догляд та годування

 Муларди дуже міцні і мають хороший імунітет. Відмінно пристосовуються до будь-яких широт та погодних умов. Головне, надати чисте, сухе приміщення з температурою не нижче 16-18 градусів, вологість на рівні 60%. Щільність посадки не більше 3шт на 1кв.м

Для старту качку краще перші два-три тижні утримувати на гранульованому комбікормі, надалі можна переводити на зерносуміші. Наявність корму в годівницях та води має бути постійною. Качка звичайно любить воду, тому вигул робиться бажано з водоймою. Але якщо такої можливості немає, можна зробити щось на зразок штучного басейну або поставити ванни з водою.