Редбро

Редбро

 Кури породи редбро відносяться до м'ясо-яєчного напрямку та чудово підходять як для промислового вирощування, так і для утримання в приватному господарстві. Редбро поєднує кілька порід виведених понад сто років тому

 

Продуктивність

 

 Несушки починають нестися вже у 4 місяці. Несучість до 280 яєць на рік. Важить кожне яйце з коричневою шкаралупою  65-70 г. Продуктивність м'яса птиці також висока. Курочки можуть дозрівати ваги до 3-3,5 кг, а півники -6-7 кг. Практично відсутній жировий прошарок. За своїми характеристиками тушка відрізняється дієтичною властивістю.

 

Догляд та годування

 

Кури Фоксі Чик – невибагливі птахи, тому їхнє вирощування досить поширене на домашніх фермах. Вони добре адаптуються до різних кліматичних особливостей та температурних перепадів.

 Перші три тижні можна годувати кормом для бройлерів, потім поступово перевести на зерносуміші. Крім цього, харчування можна включати яєчну шкаралупу і крейду, особливо кучерям, для надходження в організм птахів кальцію. Для нормалізації травних процесів багато пташників додають у корм пісок.