Адлер сріблястий

Адлер сріблястий

Адлер сріблястий м'ясо-яєчного напрямку, відмінно адаптована до нашого клімату, добре переносить холодні зими. Ці кури взагалі відрізняються високою життєздатністю, що проявляється у всьому: від виживання курчат до стійкості до захворювань у дорослого птаха. Термін несучості - до чотирьох років, що на порядок більше, ніж у інших несучок.

Продуктивність

Кури   породи адлер сріблястий вирізняються відмінною продуктивністю. За рік здорова доросла особина приносить близько 180 великих (до 60 г) яєць. Несучість залежить від ваги – чим вона менша, тим більше (до 200 штук на рік) несется курка. Яйця світло-коричневого кольору. Срібляста несушка готова до виробництва яєць у віці півроку. Іноді вони починають нестися раніше, що небажано для здоров'я.

Представники цієї м'ясо-яєчної породи швидко набирають вагу. Самки в однорічному віці важать близько 2,5 кг. Півні адлерської сріблястої в тому ж віці досягає ваги 4 кг.

 

Догляд та годування

Правильне харчування з перших днів життя – запорука міцного імунітету та високої продуктивності, тому для курчат вибирають лише якісні корми. Перші три тижні можна годувати кормом для бройлерів, потім поступово перевести на зерносуміші. Крім цього, харчування можна включати яєчну шкаралупу і крейду, особливо кучерям, для потуплення в організм птахів кальцію.