Гуси Легарт

Гусенята

Гуси Датський Легарт з білим оперенням відноситься до птахів важких порід, тому що відрізняється великою вагою. Породу Легарт вивели в Данії, саме звідси пішла друга назва виду - Данський Легарт. Робили новий вид на основі декількох порід з метою отримання великої, плодючої птиці з високими м'ясними показниками і при цьому вигідну у догляді. Порода гусей Легарт спокійна, поступлива. Вони рідко влаштовують бійки, мало галасують, ставляться доброзичливо до людей. За птахами зможуть доглядати навіть діти

Продуктивність

Данська порода гусей відрізняється високим рівнем продуктивностіі при використанні меншої кількості зернового корму. Молодняк у віці 2 місяці, живлячись однією травою, може набрати до 6 кг ваги. Птахи на 3 місяці важать до 7кг. Також для швидшого набору маси рекомендуємо використовувати зерносуміші в перемішування з комбікормом. Темпи зростання і живучість цих особин за великої економії дають відмінні результати.

Несучість у гуски дуже хороша для цього виду птахів. Зазвичай гуска зносить близько 40 яєць вагою 200 г. Висока несучість «компенсується» низькою запліднюваністю (60-65%). У результаті від однієї гуски отримують 17-20 гусенят.

Догляд та годування

Гуси легарт – невибагливі домашні птахи, які не потребують особливих умов утримання. Влітку птахи повинні вільно пересуватися двором і мати постійний доступ до пасовища та водоймища, де вони зможуть швидко набирати масу.

Умови для цих гусей практично не відрізняються від потреб інших порід. Є лише кілька важливих умов:

  • розрахунок площі підлоги 1 м ² на кожну голову;
  • Взимку необхідно утримання у приміщенні.

У ролі приміщення може використовуватися напівзакритий вольєр, який захистить птахів від вітру та атмосферних опадів.